Wyniki konkursu

Konkurs wygrała Szkoła Podstawowa z Baniochy,
którą reprezentowało w czasie Orszaku Świętego Mikołaja 35 osób. Gratulujemy.Reprezentanci szkoły przejechali aż 200 km z województwa mazowieckiego, aby dotrzeć na Orszak Świętego Mikołaja.Przyjdźcie grupą (razem z rodzicami, opiekunami, nauczycielami)
z Waszego przedszkola lub szkoły
na Orszak świętego Mikołaja - 9 grudnia 2018

Wspólnie pobijmy rekord Ilości osób przebranych za prawdziwego św. Mikołaja.
Każdy uczestnik bicia rekordu otrzyma certyfikat i prezent od św. Mikołaja.

Rekord bijemy 9 grudnia 2018 r. godz. 1400, Rynek Starego Miasta w Lublinie.

Wystarczy, że podczas rejestracji osób do bicia rekordu podacie Waszą przynależność. Wygrywa ta szkoła/przedszkole, która wystawi najliczniejszą reprezentację.


Nagroda dla najliczniejszej reprezentacji to voucher

na produkty edukacyjne na kwotę 500 zł

Zasady konkursu:

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenie grupy (reprezentacji szkoły, przedszkola, bursy) mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie tel. +48 512 440 046 (od pon. do pt. w godz. 900–1600) do dnia 6 grudnia 2018 roku.
  Zgłoszenie powinno zawierać:
 • Osobę do kontaktu, reprezentującą szkołę lub przedszkole (np. nauczyciel: imię, nazwisko, telefon, email,);
 • Nazwę i adres reprezentowanej placówki.
 1. W konkursie mogą brać udział grupy składające się z dzieci, młodzieży, rodzin, znajomych, opiekunów, wychowawców oraz nauczycieli, reprezentujących szkołę, przedszkole lub bursę szkolną.
 2. Podczas rejestracji do bicia rekordu Ilości osób przebranych za prawdziwego św. Mikołaja, każda osoba podaje placówkę oświatową, którą reprezentuje. Wygrywa ta placówka oświatowa, która wystawi najliczniejszą reprezentację.
 3. Członkowie grup zgłoszonych do konkursu biorą udział w biciu rekordu Ilości osób przebranych za prawdziwego św. Mikołaja (mogą przygotować przebrania św. Mikołaja samodzielnie albo odebrać przebranie podczas Orszaku).
 4. Najliczniejsza grupa – reprezentacja danej szkoły/przedszkola/bursy wygrywa.
 5. Zwycięzca (przedszkole/szkoła/bursa) zostanie ogłoszony przez organizatora 12 grudnia 2018 roku (informacja o wynikach zostanie podana na stronach: orszak.parafiamikolaj.pl oraz www.ilewazymikolaj.pl. Zwycięzca zostanie również poinformowany mailowo i telefonicznie o wygranej.
 6. Nagrodą dla zwycięzcy (szkoły/przedszkola/bursy) jest voucher na produkty edukacyjne o wartości 500 zł.
 7. Wszelkie kwestie sporne rozstrzygać będzie organizator.

Kontakt
Parafia pw. św. Mikołaja, ul. Słowikowskiego 1, 20-400 Lublin
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 512 440 046 (od pon. do pt. w godz. 900–1600)